Działalność serwisu tymczasowo zawieszona.

Kontakt

Biuro:

Net Contact Sp. z o.o
60-408 Poznań, ul. Nagórskiego 3
NIP: 7811860734
KRS: 0000381206
REGON: 301659810
Tel. Kom. 600 21 35 18
e-mail: biuro@3gry.pl

Zarząd:

Zbigniew Abramowicz
e-mail: zarzad@3gry.pl
Tel. Kom. 606 22 11 13

O serwisie

Serwis internetowy 3GRY umożliwia Użytkownikom zdalny udział w grach liczbowych i loteriach organizowanych przez Totalizator Sportowy Sp. z o.o.(TS)

Firma Net Contact realizuje zlecenie działania w imieniu Użytkownika, w części w sposób automatyczny przez serwis internetowy 3GRY (wspomaganie tworzenia i wypełniania formularzy i blankietów gry, przyjmowanie opłat, przekazywanie wypłat wygranych) ale w części (niestety) manualnie przez personel firmy Net Contact (kontakty z kolekturą i Oddziałem TS w imieniu Użytkownika serwisu, dla uzyskania kuponów do gry i odbioru wygranych).

Efekt jest jednak taki, Drogi Użytkowniku, że możesz grać w Lotto, Mini Lotto, Multi Multi przez Internet a nawet przez SMS !

Czyli:
- nie musisz chodzić do kolektury TS, by przekazać swoje typowania i opłacić kupon!
- nie musisz chodzić do kolektury lub Oddziału TS, by odebrać wygrane!
- nie musisz nawet sprawdzać, czy wygrałeś – robimy to za Ciebie i automatycznie wysyłamy Tobie Twoje wygrane;

W dodatku możesz grać praktycznie anonimowo (poznajemy tylko Twój adres e-mail lub telefon)!

Oczywiście to wszystko nie za darmo – za swoje pośrednictwo, za bieganie za Ciebie do kolektury, za odpowiedzialność, którą bierzemy na siebie - pobieramy dodatkową opłatę serwisową.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami działania naszych usług i ich cenami: Regulaminem usługi "Wyślij kupon" serwisu 3GRY lub Regulaminem usługi "Lotto przez SMS" .

Współpraca

Chcesz umieścić banner lub widget 3gry.pl? Kliknij poniżej:

Współpraca

Przed rozpoczęciem naszej działalności, poczynając od grudnia 2008 roku kilkakrotnie zwracaliśmy się do Ministerstwa Finansów i Ministerstwa Gospodarki z pytaniem, czy nasza działalność będzie podlegać pod ustawę o grach hazardowych i czy podmioty te będą mieć zastrzeżenia wobec prowadzenia przez spółkę wybranej działalności. Nie uzyskaliśmy wówczas ani wyraźnej odpowiedzi ani decyzji zabraniającej nam tej działalności. W tej sytuacji 14 października 2009 roku uruchomiliśmy serwis 3 gry. Powiadomiliśmy o tym Totalizator Sportowy Sp. z o.o. W piśmie zwrotnym zarząd TS również nie oceniał legalności tego działania.

W dniu 1 lutego 2011 przekształciliśmy działalność w Spółkę z o.o. Na nasza prośbę 8 marca 2011 r. Urząd Statystyczny określił wówczas grupę naszej działalności, stwierdzając, że usługi wykonywane przez spółkę pod firmą Net Contact, mieszczą się w grupowaniu PKWiU 74.901 - „usługi profesjonalne i usługi doradztwa gdzie indziej niesklasyfikowane”. Stwierdzono tym samym, że działalność spółki nie jest związana z organizacją gier hazardowych.

Pomimo takiego stanowiska Urzędu Statystycznego, na skutek pisma Totalizatora Sportowego wnioskującego do Urzędu Celnego o sprawdzenie, czy spółka Net Contact prowadzi działalność zgodnie z ustawą o grach hazardowych, Urząd Celny na przełomie marca i kwietnia 2011 przeprowadził kontrolę w spółce.

Na podstawie ustaleń pokontrolnych naczelnik UC w Poznaniu oskarżył właściciela spółki o to, że urządzał gry liczbowe wbrew zasadom określonym w ustawie z dnia 19/11/2009 o grach hazardowych tj. przestępstwo skarbowe z art. 107 par 1 kodeksu karno skarbowego.

Sąd Rejonowy w Poznaniu wyrokiem z dnia 4 stycznia 2012 roku nie podzielił stanowiska Urzędu Celnego, stwierdzając w uzasadnieniu wyroku, że działalność spółki Net Contact nie stanowi ani urządzania, ani też prowadzenia gry liczbowej. Działalność ta zdaniem Sądu może być określona jako działalność o charakterze posłańca, pomiędzy graczem a podmiotem prowadzącym lub urządzającym grę.

Sąd jednoznacznie potwierdził tym samym legalność prowadzonej przez spółkę działalności.

Media o nas

Informacje o 3gry.pl pojawiły się na wielu serwisach. Ich listę znajdziesz: tutaj

Zaufanie

W tym serwisie, w którym pośredniczymy w przekazywaniu wygranych pieniężnych, ważne jest udzielone nam zaufanie. Mamy nadzieję, że służą temu zarówno udział „strony trzeciej” czyli serwisu Moneybookers, serwisu Przelewy24 czy operatorów GSM przekazujących i dokumentujących daty i godziny wpłat (wypłat), jak i obrazy zeskanowanych kuponów do gry, które pokazujemy przez internet użytkownikom serwisu jako dowód przekazania ich typowań do kolektury (zawierają numer kolektury, numer lottomatu, datę i czas, typowania) a także przyjęta zasada, że wysokie wygrane nie są odbierane przez personel firmy Net Contact. W usłudze "Wyslij kupon" w przypadku wygranej wyższej od 20 000 zł Użytkownikowi zwracany jest jego kupon notarialnie, a w usłudze "Lotto przez SMS" następuje grupowy odbiór wygranej w Oddziale Lotto przez współwłaścicieli wygranej.

Autor

Projektantem serwisu 3GRY oraz założycielem firmy Net Contact jest Zbigniew Abramowicz (ur. 1949 r.), informatyk, który był także pomysłodawcą, projektantem i wdrożeniowcem znanych serwisów internetowych takich jak:
- system udostępniania informacji prasowych online poprzez łącza telefoniczne w Polskiej Agencji Prasowej (1993 rok)
- serwis projektowy i hostingowy spółki Dialcom (dziś: www.dyalcom.pl)– jeden z pierwszych komercyjnych serwisów internetowych w Polsce (1994 rok);
- serwis www.bilety24.pl sprzedaży biletów przez Internet na imprezy kulturalne i rozrywkowe, do kin i teatrów(2002 rok) spółki DialCom24;
- serwis www.przelewy24.pl płatności internetowych (2004 rok) spółki DialCom24;
- serwis ogłoszeń prasowych www.box24.pl (2006 rok) spółki DialCom24.

Większość tych serwisów służy internautom do dziś.


Sposób obsługi graczy w Lotto poprzez internet oraz system do jego realizacji zastosowany w serwisie 3GRY są chronione zgłoszeniem patentowym w UPRP nr P.388891